8789 ATLANTIC STONE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8789 |
| Color | GREY |
| Bundle | 1 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 250cm / 98inch |
| Height | 150cm / 59inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 840kg |
| Block | 8789 |
| Color | GREY |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 250cm / 98inch |
| Height | 150cm / 59inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2300kg |
| Block | 8789 |
| Color | GREY |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 250cm / 98inch |
| Height | 150cm / 59inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2100kg |